سفارش تبلیغ
صبا ویژن
دشمن ترینِ بندگان نزد خداوند ـ عزّوجلّ ـ، کسی است که نسبت به خانواده اش بخل ورزد . [رسول خدا صلی الله علیه و آله]
ستاره دریایی

تقدیم

 

به 

 

 دختران و زنان

 

 سرزمین من

 

ایران

دختر ایرونی

دختر ایرونی

دختر ایرونی

دختر ایرونی

دختر ایرونی

 

روزی خواهد رسید که در اینترنت جستجو می کنی

............

 دیگر تصاویر آزاردهنده ای را نمی بینی

................

 بجای آن تصاویر،

 

تصاویرحقیقی دختران و زنان ایرانی را با تمام

 

عظمتشان به نظاره می نشینی

 

به امیدآن روز

(این پست با هدف افزایش تصاویر دختران واقعی ایران و هدایت جستجوگران به این وبلاگ و جلوگیری از ورود آنها به سایتهای غیراخلاقی زده شده است.)محمد نوروزی ::: یکشنبه 89/10/12::: ساعت 1:21 عصر

به جای ترویج رقص در مهد کودک ها، حجاب را آموزش دهیم...

دختر تهرونی

دختر تهرونی

دختر خوشگل

دختر ایرونی

دختر ایرانی

دختر چادری

دختر شایسته ایرانی

دختر شایسته

دختر نمونه

دختر محجبه

دختر سال

2011دختر

 

(این پست با هدف افزایش تصاویر دختران واقعی ایران و هدایت جستجوگران به این وبلاگ و جلوگیری از ورود آنها به سایتهای غیراخلاقی زده شده است.)محمد نوروزی ::: یکشنبه 89/10/12::: ساعت 1:18 عصر

بسم الله الرحمن الرحیم

توکل


یکی از دوستان طلبه می گفت: روز 29 اسفند 75 در منزل تنها نشسته بودم و این در حالی بود که همسرم به شهرستان رفته بود. موقع غروب خیلی خسته بودم، در همان حال خستگی دلم برای حضرت رضا(ع) خیلی تنگ شد. تصمیم گرفتم که به مشهد بروم. جیبهایم را گشتم، دویست و هفتاد تومان بیشتر نداشتم و بالاخره با همان مبلغ حرکت کردم. آمدم حرم حضرت معصومه(س) و به حضرت گفتم: فردا روز عید نوروز است. می خواهم کنار قبر برادرت باشم، پول ندارم. حرکت کردم آمدم کنار پل آهنچی، سوار یک تاکسی شدم وقتی حرکت کرد گفت: حاج آقا کجا؟

گفتم: مشهد. گفت: من تا تهران می روم. تا تهران با ایشان رفتم و کرایه هم نگرفت. فقط گفت: از طرف من هم نائب الزیارة باشید. ترمینال پیاده شدم ماشین بود ولی پول نبود، پنجاه تومان دادم تا سه راه افسریه رفتم، دویست تومان دادم تا پاسگاه شریف در آخر تهران رفتم. خدایا! من که تا اینجا آمدم نه پول جلو رفتن دارم نه عقب رفتن، هوا هم خیلی سرد بود. حدود یک ساعت معطل شدم، صد و ده صلوات نذر حضرا زهرا(س) کردم. چیزی نگذشته بود که متوجه شدم یک اتوبوس سپاه پاسداران آمد. راننده پیاده شد و گفت: حاج آقا در این سرما در اینجا چکار می کنی؟ گفتم: مشهد می خواهم بروم. گفت: پس بیا با ما. سوار ماشین شدم درحالیکه ساعت حدوداً یک بعد از نصف شب بود و فردا ساعت 3 بعد از ظهر به مشهد رسیدیم. حدوداً دو ساعت به تحویل سال مانده بود به حرم رفتم. سال که تحویل شد، عده ای از رفقای شهرستانی را دیدم، به محل اسکان آنها رفتم اما کسی نمی دانست که پول ندارم.

فردا که میلاد امام رضا(ع) بود، یکی از رفقا گفت:می خواهم عیدی بدهم. و دو هزار و پانصد تومان عیدی به من حقیر داد. بعد آمدم حرم، داخل حرم نشسته بودم که یک آقایی جلو آمد و سال نو که مصادف با میلاد امام رضا(ع) بود را به من تبریک گفت و هزار تومان به عنوان عیدی به من داد. در بازگشت هم به منزل پیرمردی در صحن حرم پانصد تومان عیدی به بنده داد. حقیر هم گرفتم و از حضرت رضا(ع) تشکر کردم. بعد از دو روز هم به قم برگشتم.

بله! اثر توکل به خدا این است.

مرد چـــو در راه توکل بــــُود                        خار مغیلان به رهش گُل بــــــُودبرگرفته از سایت تبیان


 • کلمات کلیدی : توکل به خدا
 • محمد نوروزی ::: یکشنبه 89/7/25::: ساعت 7:0 عصر

  نقل می‌کنند وقتی کنیزی به امام حسین(ع) شاخه گلی هدیه داد، امام در پاسخ، او را آزاد کرد...

  681xqx01.jpg

  و ما چه‌قدر باید خشنود باشیم که اربابی داریم از نسل حسین(ع) و چون حسین مهربان و دلربا، و چه خوب است ما نیز برای این مولای مهربان هر روز هدیه‌ای بفرستیم تا از عطر بنده‌نوازی ایشان معطر شویم.
  و من بر این باورم که هدیه‌ای زیباتر، ساده‌تر و گران‌بها‌تر از صلوات وجود ندارد.
  پس دوستان! بیایید روزانه دست‌کم ?? صلوات پیش‌کش مولای خوبمان کنیم، تا در پایان سال افتخارمان این باشد که بیش از پنج هزار شاخه گل محمدی نثار اربابمان کرده‌ایم.
  با یک شاخه گل‌محمدی از امروز شروع ‌کنیم:
  اللهم ‌صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم • کلمات کلیدی :
 • محمد نوروزی ::: شنبه 89/7/10::: ساعت 6:0 عصر

   

  من و همسر و پسرم علی تازه از شهرستان به قم برگشته بودیم و طبق روال گذشته در تمام آن جیب‌های زیادم تنها و تنها یک دویست تومانی بیش‌تر نبود؛ دقت کنید یک اسکناس دویست تومانی. با خودم می‌گفتم خوب است؛ با همین دویست تومان می‌توانم تعدادی نان سنگک بگیرم و با چیزهایی هم که در خانه داریم می‌خوریم تا وقت شهریه برسد و یا فرجی حاصل شود.

  untitled-1.jpg

  با تاریک شدن هوا، بلندگوهای مساجد ـ از ترس تاریکی شب ـ به تکاپو و اضطراب افتادند و ذکر هر روزشان را برای رهایی از تاریکی، نثار خانه‌های اطراف خود کردند، آماده رفتن به نماز جماعت شدم. بین دو نماز طبق عادت اهالی آن مسجد، مراسم کاسه‌گردانی اجرا می‌شد؛ به این صورت که وقتی کاسه، روبه‌روی هر کسی قرار می‌گرفت او مختار بود بین این‌که برای تأمین مخارج مسجد چیزی در کاسه بیاندازد و یا نیاندازد. طبق آیین «آسیاب به نوبت» کاسه در جلوی روی من قرار گرفت و شروع کرد برّ و برّ مرا نگاه کردن، و گویا از پشت تار و پود پارچه‌های لباسم، آن دویست تومانی را نشانه گرفته بود. وضعیت جالبی نبود از طرفی کاسه تیرش را رها کرده بود آن هم با تمام قدرتش به طوری که چیزی تا شکستن کمان، نمانده بود و تیر با سرعت سرسام‌آوری به سوی نشانه می‌تاخت و از سویی دیگر او تمام هست‌ونیست مرا نشانه رفته بود و می‌رفت که اثری از سنگک‌ها باقی نماند! هر طوری بود با کمک این آیات نویدبخش قرآن «من یتق الله یجعل له مخرجا و یرزقه من حیث لا یحتسب» و هم‌چنین «من جاء‌بالحسنه فله عشر امثالها» تصمیم خود را گرفتم و نشانه را به تیر و یا بهتر بگویم حق را به حق‌دار سپردم.
  نماز که تمام شد برگشتم خانه، تلفن داشت خودش را می‌کشت که او را نجات دادم. در آن سوی تلفن، خواهر مادرشوهر زنم بود که صحبت می‌کرد. می‌گفت: با کاروانی از تهران برای زیارت آمده‌اند و چون وقت کافی ندارند ـ خدا را شکرـ می‌خواهند که ما برویم پیش‌شان حرم، تا ما را ببینند. سه نفری پریدیم پشت موتور و کوچه ?? خاکفرج را به مقصد صحن ایوان آیینه ترک گفتیم. به آن‌جا که رسیدیم بعد از سلام و احوال‌پرسی و صحبت از این در و از آن در، خداحافظی کردیم که برویم و آن‌ها را تعارف کردیم که بیایند و تعارف هم که از این بیش‌تر نمی‌شد. موقع خداحافظی همان خانمی که وصفش گذشت کیف پولش را باز کرد و یک اسکناس دوهزار تومانی در کف دست من گذاشت و گفت که این را به علی می‌دهم، و رفت. من در حالی‌که اشک در چشم‌هایم جمع شده بود با خودم گفتم «من جاء بالحسنه فله عشر امثالها» آن هم در کم‌تر از دو یا سه ساعت.
  در این‌جا من با خدا شرط کرده بودم که من این دویست تومان را می‌دهم و ده برابرش را می‌خواهم، ولی اگر کسی بدهد و شرط نکند، آیا خداوند غنی مطلق و بی‌نیاز که هرگز خزانه‌اش خالی نمی‌شود و هرگز فقیر و درمانده نمی‌شود بیش‌تر از ده برابر و یا حتی بی‌نهایت نمی‌دهد؟!
  تو بندگی چو گدایان به شرط مزد مکن      که خواجه خود روش بنده‌پروری داند.

  محمدجواد ـ ز

  منبع: کلوب دات کام • کلمات کلیدی :
 • محمد نوروزی ::: شنبه 89/7/10::: ساعت 5:0 عصر

  بسم الله الرحمن الرحیم

   

  http://img.tebyan.net/big/1387/10/80241124392306494997220969156141180159219.jpg  پیامبر اسلام (صلی الله علیه واله وسلم) فرموده اند:

  «کسی که این سوره را بخواند مانند این است که در فتح مکه همراه پیامبر (صلی الله علیه واله وسلم) بوده است.»

   

  امام صادق (علیه السلام) نیز فرموده اند:

  «کسی که این سوره را در نماز مستحبی یا نماز واجب بخواند خداوند او را بر تمام دشمنانش پیروز می کند و در روز قیامت خداوند نامه ای به او می دهد که این نامه با او سخن می گوید. خداوند از داخل قبر این نامه را به او داده است. این نامه، برگه ی آزادی او از آتش جهنم است.»

   

   

  http://sl.glitter-graphics.net/pub/1527/1527894gvxcsdbcpz.gif


  سوره نصر


  بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ

   

  إِذَا جَآءَ نَصْرُ اللَّهِ وَالْفَتْحُ (1) وَرَأَیْتَ النَّاسَ یَدْخُلُونَ فِى دِینِ اللَّهِ

  أَفْوَاجَاً (2) فَسَبِّحْ بِحَمْدِ رَبِّکَ واسْتَغْفِرْهُ إِنَّهُ کَانَ تَوَّابًا (3)

  به نام خداوند بخشنده مهربان

  هنگامى که یارى خدا و پیروزى (بر مشرکان مکه) فرا رسد، (1) و ببینى مردم گروه گروه وارد دین خدا مى شوند، (2) پروردگارت را تسبیح و حمد گوى و از او آمرزش بخواه که او بسیار توبه پذیر است. (3)  منبع: سایت تبیان • کلمات کلیدی :
 • محمد نوروزی ::: شنبه 89/7/10::: ساعت 12:13 صبح

  دوستان و عزیزان بازدید کننده:

   در راستای محکوم کردن هتک حرمت به ساخت مقدس قرآن کریم و تسلای دل آقا امام زمان(عج)،  طرح ختم سراسری قرآن کریم(همراه با مطالعه ترجمه) برگزار می‌گردد:

  علاقه مندان می توانند جهت شرکت در این طرح، با ارسال یک پیامک خالی به شماره 09393235696 تلاوت صفحه‌ای از قرآن(همراه با ترجمه) را برعهده بگیرند.

  علاقه مندانی که می‌خواهند بیش از یک صفحه یا یک جزء را برعهده بگیرند، با ارسال نام و نام خانوادگی و مقدار صفحه یا جزء مورد درخواست خود، می توانند در این حرکت عظیم ما را یاری نمایند.

   

  دوستان وبلاگ نویس: جهت حمایت از طرح سراسری ختم قرآن کریم(با ترجمه)، لطفاً لینک این مطلب را درون وبلاگ خود قرار دهید.

  بازدیدکنندگان عزیز: جهت حمایت از طرح سراسری ختم قرآن کریم(با ترجمه) و تسلای دل آقا امام زمان (عج) با قرار دادن پی ام  (در چت رومها) و  ارسال پیامک زیر به لیست دوستان خود، در اجر معنوی این طرح سهیم باشید.

   

  نمونه پیامک یا پی ام: "شرکت در طرح سراسری ختم قرآن کریم(با ترجمه) در اعتراض به آتش زدن قرآن کریم، با ارسال یک پیامک خالی به 09393235696"

   

  نمونه پیامک یا پی ام: "شرکت در طرح سراسری ختم قرآن کریم(با ترجمه) جهت تسلای دل امام  زمان(عج)، با ارسال یک پیامک خالی به 09393235696"

  پیشاپیش از همه شما تشکر می گردد.گل تقدیم شماگل تقدیم شماگل تقدیم شما • کلمات کلیدی :
 • محمد نوروزی ::: دوشنبه 89/6/22::: ساعت 7:0 صبح

  بسم الله الرحمن الرحیم

  شهر رمضان الذی انزل فیه القرآن هدی للناس و بینات من الهدی و الفرقان ( بقره)

  حلول ماه رحمت و مغفرت و ماه هدایت و نزول قرآن بر شما عزیز گرامی مبارک باد.

    بیایید در ماه نزول قرآن با قرآن آشنا شویم.

  www.altanzeel.com

    پایــگاه قـــرآنــی الـتــنـزیـل

  پایگاه قرآنی التنزیل افتخار دارد که با پنج زبان زنده دنیا ( فارسی- عربی- انگلیسی- اردو - سندی و با  مطالب متنوع در موضوعات و ابعاد قرآنی، میزبان قرآنی شما عزیز گرامی در این ماه می باشد.

  از شما دعوت میشود به ندای قرآن در این ماه  رحمت و مغفرت پاسخ گفته و بر سر سفره قرآن نشسته و نواهای تنزیل را زمزمه نمایید.

  قرآن، ادب و هنر

  • تصاویر و فیلم

  قرآن و ادیان

  آموزش مفاهیم قرآن

  معرفی چند سایت مفید دیگر:

   

   شبکه قرآنی عروة الوثقی   ( www.orvah.com )  متنوع ترین و جامع ترین سایت قرآنی

  پایگاه قرآنی نور المبین  پایگاه قرآنی نور المبین www.noorulmobin.com  ) پایگاه قرآنی انجمن علمی دانش پژوهان علوم قرآن مدرسه عالی امام خمینی قم
   پایگاه خبری جهان اخبار ( www.jahaneakhbar.com  )  بزرگترین پایگاه خبری فارسی زبانان جهان. عناوین و گزیده اخبار تمام خبرگزاری های فارسی جهان در یک صفحه- آسانترین راه برای دسترسی شما به اخبار دلخواه تان
  پایگاه مذهبی شیعه آنلاین . نت ( www.shiaonline.net  )  مرکز معارف، اطلاعات و ارتباطات شیعیان
  شبکه صلصال -- بزرگترین مرکز مشترک اطلاعات، ارتباطات و تبلیغات فارسی زبانان ایران، افغانستان و جهان ( مکانی برای تبلیغ، مطرح شدن و شهرت بین المللی شما)

  جهان شیعه

   پایگاه خبری جهان شیعه 0 عناوین خبری تمام خبرگزاری های مذهبی شیعه در یک صفحه بصورت آنلاین


 • کلمات کلیدی :
 • محمد نوروزی ::: دوشنبه 89/6/8::: ساعت 3:55 عصر

   

   

   

   

  بررسی تنوع طلبی جنسی
  با وجود اینکه ارضاء جنسی در اوج لذت جنسی صورت می پذیرد اما متاسفانه اکثر افراد در رابطه زناشویی با شریک خود نمی توانند این اوج را به حد کفایت برسانند و به بیان دیگر به طور ناقص ارضاء می شوند،
  لازمه ی ارضاء شدن به صورت کامل آن است که دو طرف پیش از برقراری رابطه ی جسمانی، رابطه ی عاطفی را تجربه کرده باشند.

  بیش از 60 درصد افراد در اکثر موارد به طور ناقص ارضاء می شوند، اما این کامیابی های ناقص در جامعه و فرهنگ جنسی جهان چه تاثیری خواهد داشت؟

  مردان  که نتوانند از طریق رابطه زناشویی خود به ارضاء کامل برسند، به مانند گرسنگانی هستند که همه چیز را غذا می بینند، آنان همواره در جستجوی لذت جنسی اند و هیچ گاه سیر نمی شوند، طبعا اشخاصی که در روابط زناشویی به ارضاء کامل جنسی دست می یابند به رابطه زناشویی با همسر خود قانع اند، اما اگر کسی کاملا ارضاء نشود به آمیزش با همسر خود قانع نبوده و همواره در پی کشف فردی زیباتر و  جذابتر و یا روشی جدید برای ارضای جنسی خویش است، به بیان ساده تر ریشه ی اصلی تنوع طلبی جنسی، انحرافات جنسی و…، نرسیدن به ارضای کامل جنسی و گرسنه ماندن است، تنوع طلبی جنسی ذاتی و برخواسته از طبیعت انسان نیست، بلکه پدیده ای است که هرگاه عشق در روابط زناشویی جامعه کمرنگ می شود، این نارضایتی ها متولد می گردد، بنابراین میزان تنوع طلبی جنسی با میزان عشق در جامعه رابطه ی عکس دارد، در جامعه ای که عشق معنای خود را از دست بدهد، مردان و زنان در طمع کسب لذت بیشتر و ارضای تنوع طلبی خویش، به دنبال چشم چرانی و تماشای فیلم ها و تصاویر غیر اخلاقی , انحرافات جنسی و… خواهند رفت…

  اشتباه است اگر بگوییم که فردی که تنوع طلب نیست با همسر خود ارضاء می شود و فردی که تنوع طلب هست با چند شریک جنسی، صحیح تر آن است که بگوییم، فقط کسانی به معنای واقعی و کامل ارضاء می شوند که تنوع طلب نیستند، تنوع طلبی برخواسته از ارضاء های ناقص جنسی است و شخص تنوع طلب هیچ گاه به طور کامل ارضاء نمی شود، چنانچه شخص تنوع طلب بتواند چندین بار در رابطه زناشویی با یکی از شرکای جنسی خود ارضای کامل جنسی را تجربه کند، میل به تنوع طلبی در او کمرنگ و به مرور زمان ریشه کن خواهد شد!

  اگر به همسرتان شک داشته و نگرانید از اینکه مبادا با شخص دیگری رابطه داشته باشد، به جای کنترل روابط و رفت و آمدهایش سعی کنید روابط عاطفی میان یکدیگر را قوی و قوی تر کنید،
  در اینصورت می توانید مطمئن باشید که او لحظه ای به شخص دیگری فکر نخواهد کرد… • کلمات کلیدی :
 • محمد نوروزی ::: شنبه 89/4/5::: ساعت 3:30 عصر

  <      1   2   3   4   5   >>   >

  لیست کل یادداشت های این وبلاگ

  >> بازدیدهای وبلاگ <<
  بازدید امروز: 56
  بازدید دیروز: 122
  کل بازدید :441351

  >> درباره خودم <<
  ستاره دریایی
  مدیر وبلاگ : محمد نوروزی[155]
  نویسندگان وبلاگ :
  چلچله[35]

  به سراغ من اگر می آیید/ نرم و آهسته بیایید/ که مبادا ترک بردارد/ چینی نازک تنهایی من/ من 23 سال دارم و توی دانشگاه آزاد لاهیجان در حال تحصیل در رشته نرم افزار هستم . توی این وبلاگ مطالبی گلچین شده از وبلاگهای دیگه قرار داده میشه و همچنین حرفهای دلتنگیم رو بعضی وقتها اینجا میذارم

  >> پیوندهای روزانه <<

  >>دسته بندی یادداشت ها<<

  >>آرشیو شده ها<<

  >>لوگوی وبلاگ من<<
  ستاره دریایی

  >>لینک دوستان<<

  >>لوگوی دوستان<<  >>اشتراک در خبرنامه<<
   

  >>طراح قالب<<